TajemniczyMT2

Zapraszam na prze zajefajny serw


#1 2011-07-05 12:36:59

Ag3nt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 3
Punktów :   

Podanie na GM'a by Ag3nt

@ EDIT wzór by Mee
O sobie: Cześć mam na imie Bartłomiej Malec i mam 16 lat . Mieszkam w Zamościu ( woj. Lubelskie.)                                                       
Zainteresowania:  zainteresowaniem moim  jest sport i informatyka
Hobby: moje hobby to jak najbardziej  piłka nożna !!
Doświadczenie: w metina gram od 2008 r na początku na PLu przez 2 lata a od 2010 r zaczełem grać na privach. Miałem 1 swój własny serwer hamachi

który trzymał się dość długo jak na hamachi . Podczas prac na serwerze pomagał mi trochę kolega z klasy .
Czego akuat ja? : hmmm trudne pytanie ;D Może dlatego że jestem nawet doświadczonym graczem ? I że coś tam trochę ogarniam. Byłem też na paru

forach o tematyce Metin2 Medatorem lub Vice Adminem.
A i może jeszcze 1 pytanko
Co osiągnełem w Metin2PL: w "PL'u" osiągnełem  42 lvl Woj (wiem że trochę mały ale miałem jeszcze buffa na 38 lvl  ) .Wymienić eq?? Ok.!
Moje eq na PL'u: rib do expa +9 , fms +7 do pvp ,ebo kolczyki +9 , smocza zbr. +7, buty na 1 lvl +9 ;/ , żelak +8, innych za bardzo nie pamiętam ale

napewno były powyżej +5


Dziękuję za uwagę!   
Wzór by Resident:

Imie:Bartłomiej /Bartek
Nazwisko:Malec
Lat:16
Ile grasz w Metin2:w metina gram od 2008 r (na początku na PL'u) a od 2010 r gram na privach
Czemu chcesz zostać GM?: hmm .. chcę zostać GM'em gdyż chcę pomóc w rozwijaniu serwera aby nie było dzieci TZW. "neo" i aby srew był ogarnięty / opanowany


Jeszcze raz serdecznie dziękuję  za obejrzenie postu.!


                                                                                                                                                             Pozdrawiam Ag3nt/Bartek.!!

Ostatnio edytowany przez Ag3nt (2011-07-05 12:49:36)


Jestem POLAKIEM! I piszę jak POLAK!!

Offline

 

#2 2011-07-05 12:42:14

KoRaS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie na GM'a by Ag3nt

dostasuj sie do wzoru

Offline

 

#3 2011-07-05 12:43:56

Ag3nt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie na GM'a by Ag3nt

nie podoba Ci się mogę  zmienić ^^


Jestem POLAKIEM! I piszę jak POLAK!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.camorra.pun.pl www.guinvictus.pun.pl www.xgaming.pun.pl www.samp-forum.pun.pl www.zielonki-rzyczyska.pun.pl