TajemniczyMT2

Zapraszam na prze zajefajny serw


#1 2011-07-04 22:35:17

[GM]D3mon™

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 605
Punktów :   

Podanie na GM'a By D3mon

Imie: Oskar

Nazwisko:Okrój

Lat:16

Ile grasz w Metin2:W Metka zacząłem grać jakoś na przełomie 2008 roku. Zaczynałem od PL'a. Każdy miał wtedy w szkole fioła na punkcie metka, więc i ja zacząłem grać. Grałem ponad rok na PL'u i nabiłem tylko 37 lvl (fail xD). Wiadomo - każdemu się nudzi jak już nie ma co robić, tak samo ja. Przestałem grać w metka, a reaktywowałem grę dopiero po kilku miesiącach jak wyszedł pierwszy prywatny serwer metin2 - NewLongju. Cóż to były za czasy Wtedy jeszcze nie było spolszczeń. To były czasy, kiedy nawalało się cały dzień na hackach na newlongju z sąsiadami.

Czemu chcesz zostać GM?: Jestem bystrym gostkiem. Często jestem na kompie, więc mógłbym się w jakimś stopniu zaopiekować serwerem. Znam się trochę, ponieważ sam kiedyś miałem serwa i wiem ile trzeba włożyć w niego opieki. Mam poczucie humoru, lubię zawierać nowe znajomości. Lubie uprawiać sport. Mój ulubiony to Piłka nożna oraz siatkówka. Mój ulubiony piłkarzem jest Lionel Andres Messi, zaś klubem - FC Barcelona. Nie lubie się kłócić, ponieważ nic tym nie osiągne. . . A na serwerze bd robil dobre eventy i dobrze bede tam funkcjonowal. . .

Pozdro dla Team'u..

Offline

 

#2 2011-07-04 22:36:57

[GM]Resident_Evil™

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 10014
Punktów :   

Re: Podanie na GM'a By D3mon

Hmm.
Zostałeś przyjęty do TEAM GM
Gratuluje!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umpoznan.pun.pl www.zielonki-rzyczyska.pun.pl www.camorra.pun.pl www.samp-forum.pun.pl www.guinvictus.pun.pl